Timo Eichfuss kannab algaval hooajal Tarva särki

Kaheksa hooaega järjest TÜ/Rocki koosseisu kuulunud Timo Eichfuss on otsustanud tulla tagasi kodulinna ja mängib algaval hooajal Rakvere Tarva särgis.

Rakvere Tarva mänedžer Madis Šumanov rääkis juba suvel, et sel aastal on plaanis meeskond suures osas kohalikest mängijatest komplekteerida. Täna andis klubi teada, et Eichfussist saab taas Tarva mees ning seega ongi tiimis veel üks Kastani Arenalt mängijakarjääri alustanud korvpallur juures.

Tarva peatreeneri Andres Sõbra sõnul on tal väga hea meel Eichfussi tagasituleku üle: “Ta on meil korra juba olnud ka,” rääkis ta. “Anname talle kõige parema võimaluse. Ta saab koju tulla, ta saab oma jala korda. Tema kogemused ja oskused on meie meeskonnale suureks abiks. Väga vägev värk.”

Timo Eichfuss, kes on olnud viimasel ajal hädas põlvevigastusega andis mõista, et ega põlv veel täiesti terve pole ja vajab ravi. “Loodan, et varsti olen palliplatsil tagasi,” sõnas Timo Eichfuss, kes hooaja esimestes kontrollmängudes veel kaasa ei löö. “Tahan saada jala korda ja võistkonda võimalikult ruttu aidata. Hea tunne on. Ikkagi jõudsin siia tagasi, kust kõik alguse sai.”

Lepingule pannakse allkirjad alla täna.

Foto: Marianne Loorents

Puuduvad vastused postitusele "Timo Eichfuss kannab algaval hooajal Tarva särki"