Tarvas Cupi karikas rändas Pärnusse

Möödunud nädalavahetusel, kui ülejäänud Eesti proovis presidenti valida, peeti Kastani Arenal traditsiooniline hooajaeelne turniir Tarvas Cup. Karika viis seekord koju Pärnu Sadama meeskond. Pingeliseks kujunenud lõpuga jättis pronksi koju Rakvere Tarvas.

Reedel peetud poolfinaalides olid omavahel vastamisi võõrustajad Tarvast ja Pärnu Sadam ning teises paaris TLÜ/Kalev ja TTÜ KK. Esimesest mängust väljus väikese ülekaaluga võitjana Pärnu Sadam 75:70 ning kindlustas seega võimaluse laupäeval finaalis võidule mängida. Võitjate parimana viskas Vaidotas Volkus 33 punkti. Tarva parim oli 23 punkti ja 7 lauapalliga David Haughton, Siim-Markus Post lisas 15 ja Oliver Metsalu 11 punkti. Viimane võttis lisaks maha ka 10 lauda. Teises paaris alistas TTÜ KK napilt TLÜ/Kalevi meeskonna skooriga 83:80. Võitjate poolel oli parim Joonas Järveläinen, kes viskas 22 punkti ja võttis 10 lauda. TLÜ/Kalevi resultatiivseim oli Jamal Jones 26 punktiga.

Laupäevases pronksimängus juhendas Tarvast Madis Putko, kuna peatreener Andres Sõber esindas sel päeval valijamehena oma koduvalda presidendivalimistel. Tarvas võitis ülipõnevaks kujunenud lõpuga mängu napilt 75:73 ning saavutas seega kodusel turniiril kolmanda koha. Võitjate parimana viskas Oliver Metsalu 19 punkti, Siim-Markus Post lisas 17 ja David Haughton 14 punkti. Viimane võttis maha ka koguni 19 lauapalli. TLÜ/Kalevi parim oli 16 punkti visanud Reimo Tamm.

Finaalmängus näitas oma ülekaalukat paremust Pärnu Sadama võistkond alistades TTÜ KK 84:67. Võitjate resultatiivseim oli taaskord Vaidotas Volkus 15 punktiga, 14 punkti lisas Silver Leppik ja 13 punkti Edvinas Seskus. TTÜ KK parimana viskas Toomas Raadik 18 punkti.

Turniiri võistkondade parimateks valiti:

Pärnu Sadam – Vaidotas Volkus

TTÜ KK – Sten Olmre

Rakvere Tarvas – David Haughton

TLÜ/Kalev – Reimo Tamm

Tarva tiim õnnitleb võitjat ning tänab kõiki osalenud meeskondi ja soovib edu algavaks hooajaks!

Puuduvad vastused postitusele "Tarvas Cupi karikas rändas Pärnusse"