HKScan Estonia jätkab korvpalliklubi Rakvere Tarvas peasponsorina

HKScan Estonia jätkab korvpalliklubi Rakvere Tarvas peasponsorina Eesti suurim toiduainetööstuse ettevõte HKScan Estonia ja korvpalliklubi Rakvere Tarvas allkirjastasid täna koostöölepingu 2016/2017 hooajaks, millega HKScan Estonia jätkab Tarva peasponsorina. 

„Oleme toetanud kohalikku Lääne-Virumaa korvpalliklubi Rakvere Tarvas nüüdseks juba 20 aastat ning selle ettevõtmisega soovime eeskuju anda ka teistele Lääne-Virumaa ettevõtetele, sest kohalikke tublisid sportlasi tuleb toetada,“ selgitas HKScan Estonia juhatuse esimees Teet Soorm. „Jätkame ka sel hooajal Tarva toetamist, kuid kahjuks rasketel aegadel ei ole meil võimalik samas mahus jätkata, kuid rõhutan, et oluline on siiski sporti toetada ning seda ka vastavalt võimalustele teeme,“ lisas Soorm.

„Meil on ülimalt hea meel, et meie pikaajaline koostöö HKScan Estoniaga jätkub – see on tunnustus kogu meie meeskonnale ning meisse uskumine annab meile kõigile vaid indu ja motivatsiooni juurde,“ ütles korvpalliklubi Rakvere Tarvas peatreener Andres Sõber. „Eelmisel hooajal näitas Tarvase meeskond tõelist taset, mida kaunistavad karikahõbe ning Alexela Korvpalli Meistriliiga tubli 4. koht. Kutsun spordisõpru üles meile ka sel hooajal kaasa elama, sest just nii saab toetada igaüks meie mängijaid,“ kutsus üles Sõber.

HKScan Estonia ja Rakvere Tarva vaheline koostööleping näeb ette, et korvpalliklubi jätkab Rakvere lihakombinaadi kui peasponsori logo kandmist enda võistlusriietel.

Korvpalliklubi Rakvere Tarvast on võimalik järgmisena mängimas näha reedel, 15. aprillil Raplas Sadolini spordihoones, mil toimub veerandfinaali esimene kohtumine. Esmaspäeval 18. aprillil on esimene veerandfinaali kodumäng.

HKScan on Põhjamaade juhtiv lihaekspert, kes toodab, turustab ja müüb tugevate kaubamärkide all kvaliteetset ja vastutustundlikult toodetud sea- veise-, linnu- ja lambaliha, töödeldud liha ning valmistoite. HKScan Estonia on Eesti suurimaid toiduainetööstus ettevõtteid, mille portfelli kuuluvad Eestis Rakvere ja Talleggi tooted.

Puuduvad vastused postitusele "HKScan Estonia jätkab korvpalliklubi Rakvere Tarvas peasponsorina"