Kelly Seinpere

profileimage

Mis sind rõõmsaks teeb?

Eelkõige rõõmsad ja lahedad inimesed minu ümber! Eesmärkide saavutamine toob ka naeratuse näole (PS! Saladuskatte all võin öelda, et see nimekiri on tegelikult kordades pikem)

Miks just tantsimine?

Siin ütlen vaid üht: Trust the vibes, energy never lies! Uhhuhuuuu!

Parim nõuanne, mis oled kunagi saanud: „If you never try, you’ll never know“ ning „Speak less, listen more“ (inglise keeles kõlavad paljud asjad paremini, seetõttu ma neid eesti keelde ei tõlkinud)

Kes on Sulle inspiratsiooniks?

Aastast aastasse üks ja sama – Beyoncé. Meeletult enesekindel naine ning see energia, mis temast tuleb, on märkimisväärne ja süstib tohutult motivatsiooni.

Kõige piinlikum olukord: juhtus korvpalliplatsil, kui kukkusin ühe tantsu ajal kaks korda (Ärge küsige „Miks?“, sest ma ise ka vastust ei tea). Linnas „tuttavale“ lehvitamine on juba tavaline minu jaoks.

On Sul igav ka kunagi?

Peale selle kool-kodu-trenn-õppimine-töö-sõbrad-perekond ei jää jah aega üle. Olen hull ajaplaneerija. Kui vahel tekib igav moment, suudan alati midagi organiseerida või korraldada. Mulle meeldib kiire elu!

Kuhu tahad jõuda tulevikus?

Minu suurim eesmärk (unistus) on luua üks edukas Eesti ettevõte. Minu avates on ettevõtjatel suur roll meie ühiskonnas. Kuna see saavutus ei ole lihtne tulema, siis see on omakorda katsumus minu jaoks. Mulle meeldib end pidevalt proovile panna.

Sinu mõtted peale esimest A-Rühma trenni: peas tiirles lause „Go hard or go home“. Ma arvan, et sellele lausele pole selgitust vaja.

Sind inspireeriv mõte:

„You have the same amount of hours in the day as Beyoncé“

Sinu ilunipp: mul on tõeliselt sile näonahk ning seetõttu minult pidevalt küsitakse ilunippide kohta. Aus vastus on see, et mul ei olegi mingit erilist ilunippi. Mine õigel ajal magama, tee trenni ja joo palju vett